Yedi mucizeler nelerdir
------------------------------------

Yedi Duvar ve Her Suratın Erdemleri

1 - Al-Fatihah
2 - (Mağara) Deccal Mağarası'nın ilk Mağarası'ndan on ayetin korunması
3. (Surat Yassin) Ölümünüzü okuyun
4- (Surat Al-Smoke) Cuma gecesi dumanın ısısını okuyan herkes onu affeder.
5- (Kur'an Suresi) Ey, Kuran boynundaki her ayetle körelmiş gibi okur.
6 - (Surat Al-Naqatah) ve her ayet, Yakup'un kadınının ödülü gibi okur
7 - (Al-Malik) Manjih'in panzehirinden kurtulduğu panzehirdir
-------------------------------------------------- -----------

* 1 * Fatiha Suresi

El-Fatiha Suresi'nde bahsedilen saheeh ahaadeeth'ten:

1) İbn Abbaas'ın (Allaha ondan hoşnut olabilir) söylediği:

Gabriel otururken (Peygamber sav ve onun antitezi başını kaldırdı ve şöyle dedi duyunca: var bu cennetin kapısı bugün sadece bugün açıldı olmamıştı açılan olup onu kral dedi ki: Bu kral yeryüzüne aşağı gelmeyecek indi, ama bugün, karşıladı söyledi : Kitabın vaaz ve surahın sonu (inek), sadece ona verdiği mektubu okumayacaktır ..) ..

[Müslüman tarafından tasvir edilmiş ve Saheh al-Targheeb ve El-Turaeb'de (1456) al-Albaani tarafından saheh olarak sınıflandırılmıştır.

2) Allah Res Messengerlü’nün huzurunda olsun:

(Tevrat'ta ne İncil'de, ne de Zubur'da ne var ne de Kriter'de ortaya çıkar.

[Kabul] ..

3) Allah Res Messengerlü’nün huzurunda olsun:

(Allaha'nın huzur ve nimetleri de onun üzerine olsun) şöyle dedi: "Övgüler Allah'ın rahmeti olsun," dedi ve şöyle dedi: dedi Abdi.oama, beni yüceltmek {kıyamet gününün sahibi}: {ibadet dikkat ve hala sonuç bekliyor} söyledi: Bu benim ve Abdi arasındadır ve Abdi ne olduğunu sordu dedi edin:. {. bize doğru yolu gazap sapmışlardır edilmez onlara bahşettiği yolu Kılavuzu}, Dedi ki: Bu benim hizmetkarım için.

[Müslüman tarafından anlatılan ve Saheh al-Targheeb ve El-Tarheeb'de 1455] el-Albaani tarafından saheh olarak sınıflandırıldı.

4) Ebu Sa'eed al-Khudri'nin şöyle dediği anlatıldı: Ebu Sa'eed al-Khudri'nin şöyle dediği:

(Bizim için yolda olduğumuzu Ve iniş, sürmekte geldi o kağıt iyileştiriyoruz söyledim döndü yoksa promosyon o sadece anne terfi etti değil, ne dediğinde Inverna Görünmeyenler'in yaşayan sesin ve o ana biz Nopinh kablo Frqah Fbero bize ona otuz koyun ve Sagana sipariş bir adam tarafından ayağa kalktı rafine Will söyledi kitap, biz Peygamber anlattıklarımızı şehri yaptığında sav, biz gelene kadar bir şey konuşmak ya peygamber sormayın, sav,) bir ok yemin zor Adr ne olduğunu söyleyen ve bana vurdu ..

[Buhari] ..

* 2 * Mağara:

İmam Ahmed dedi ki: Peygamber (r) den Ebu Derdâ dedi ki: (Deccal makina dili Mağarası ilk on âyet kaydedin).
Maaz bin Enes Alaghi Allah (r) Messenger hakkında babası dedi ki: (Mağarası'nın ilk ve kafasına ayağıyla bir ışık olduğu en son okunan ve tüm cennet ve dünya arasında bir ışık vardı okuyun).
Ömer dedi ki: Resulullah r): (kıyamete ve) Cuma arasında onu affettiğini onu aydınlatmak için gökyüzünün altında bir ışık parlayan, Cuma günü Mağarası okuyun.

* 3 * Evet:

Anas Resulullah (r) dedi ki: (Her şey kalpten ve Kuran'ın kalbi, Allah ona okudu ve okudu ki Kur'an'ı on kez okudu).
(- ve az duman okumak ona Ham affedilir oldu onu affettiğini oldu Kim geceleri Yasin okur): Ebu Hureyre'den Resulullah (asm) diyor.
Onlar zor zaman bir şey okumaz, ama Tanrı ruhun dışarı onun için zaman ölü iniş merhamet ve bereket ve kolay okunan hoşnut olduğunu belirtti özelliklerinin Bazı alimler)

* 4 * Duman:

Ebu Hureyre'den, Allah ondan razı olabilir ki: Ham gecesi duman okumuş impenitently yetmiş bin kral ona oldu: Resulullah 00:00 9 söyledi.
Abi Huraira'nın otoritesine göre şöyle dedi: "Allaah Elçisi (Allah'ın huzur ve nimetleri)" dedi:

* 5 * Yer:

, Abdullah'ın hastalığı genellikle Osman bin Affan yaptığı açıklamada hastalıktan öldü: Ebu Zibh söyledi ne şikayet ediyor? Dedi ki: Zubi ne istediğini söyledi? Rabbimin merhameti dedi. Sana doktor demedi mi? Dedi ki: Doktor hastaydı, "Sana bir ihale sipariş etmeyeyim mi?" Dedi. Bunda bana ihtiyacı yoktu. Kızlarından sonra senin için olmalı. Dedi ki: Kızlarım için yoksulluktan korkuyorum? Surat al-Aa'qa'nın bütün gecesini okuduktan sonra kızlarımı emrettim. Allah Resulü'nün (r) dediğini duydum: (Her gece Sure'yi okuyan kimse onu hiç bitmeyen bir hale getirmemiştir).

* 6 * Kral:

Anas ibn Malik'in şöyle dediği anlatılmıştır: Allaah Resulü (Allah'ın huzur ve nimetleri onun üzerine olsun): Ve ne ona ne de benim ruhuma zararsız ve yararsızdır, eğer bunu kutsayanlar Rab'be razı olsun ve onu yücelttiler. Rab'be Vtntaleg Falan kasten kitabın Vtalmna ve Tlana Avchrgah ateşle ve ona işkence ve midede olduğum birine, kitabınızın Vamhani diyor aktör olacağı o, Ya Rab diyor, ama size kızgın görmek beni sağ kızdırdı diyor ve go o Vtji Wiczjr dedi Kral hangi BTH Eğer Hftk söylüyor Dedi ki, "Bu olduğu zaman, Allah'ın elçisi (PBUH) küçük bir tane bırakmadı. Bu büyük değildir, öğrenilip Allah Res (lü (Munajiah) olarak adlandırılır.

* 7 * Böcek:

Yatakta Haşr söyledi ezberden gelirse Anas Peygamber (r) bir adam tavsiye etmiştir: "şehit olmuştur edildi"

o akşama kadar onun için dua yetmiş bin melek tarafından başka Suresi Haşr ve Tanrı'nın tüm üç âyet okumak ama akşam o duruma geldiğinde o gün şehit ve sarf edilmiş öldü hale geldiğinde Ben-sol kalesi röportajda itibaren